SuperStar

Superstar 3

15. prosince 2006 v 20:37 | Naty3
Leona Černá před redakcí iDNES.cz

Leona Černá: Jsem třetí a to je pro mě výhra!

Leona Černá se do soutěže SuperStar hlásila už loni, ale tehdy se o fous neprobojovala do finálové desítky.
(SuperStar 3 - TOP 10) V.A.S: Máme svůj cíl

V.A.S (SuperStar 3 - TOP 10)

Máme svůj cíl

Píseň "Máme svůj cíl" nazpívala desítka finalistů v úterý 17. října v barrandovském studiu Moskva pod produkčním dohledem Honzy Horáčka. Autory hudby jsou Martin Kolařík a Radovan Krejčí, text napsal Radek Šlangal. Výrazná moderní rocková skladba má potenciál stát se hitem na rádiích.
Píseň v podání Davida Spilky, Romana Lasoty, Zbyňka Drdy, Aleše Burketa, Barbory Zemanové, Karolíny Pavlíkové, Leony Černé, Martina Ševčíka, Terezy Najdekrové a Soňi Pavelkové zazněla v premiéře na závěr vyhlášení výsledků prvního klání v Malé sportovní hale na pražském Výstavišti v pondělí 23. října.
Ve spolupráci s vydavatelstvím SONY BMG, které se stalo potřetí partnerem soutěže, nabízí digitální obchod s hudbou www.i-legalne.cz skladbu "Máme svůj cíl" ke stažení, exkluzivně všem fanouškům, kteří mají přístup na internet.
Vedle samotného singlu v podání TOP 10 obsahuje maxisingl další tři verze písničky (chlapeckou, dívčí a karaoke).
Česko hledá SuperStar 3
Bára je Štír. Miluje Pizzu ale ne Margaritu - nesnáší totiž rajčata. Jejímu uchu lahodí Richard Krajčo , Gaia Mesiah a Aneta Langerová. Nesnáší lhaní, plané sliby, zlost a netolerantnost. Vyhrála soutěž Karlovarský hlas 2006 a v soutěži Česko hledá SuperStar 3 se umístila na čtvrtém místě.
A jak tráví volný čas?
Se svým pejskem, na kole nebo koncertuje se svou kapelou.
Věk: 17 let Město: Svojšín
Její oblíbený příběhový hrdina je Krteček a šťastným číslem je 32-fakt přináší štestí!!!!
Quietly (Guano Apes)
 
 

Reklama