Celebrity

Ondřej Ruml

4. května 2008 v 21:22 | Natali

Ondřej Ruml (Datum narození: 21. 08. 1981)

Perfekcionista, nadmíru sebekritický člověk, se slabostí pro dívky jižního typu - to bychom ve zkratce mohli říct o Ondřeji Rumlovi.
"Prvním impulsem k tomu dát se na muziku, byl jeden zážitek z naší rodinné dovolené. Byli jsme v campu a u ohně tam hrála nějaká malá holčička na kytaru. Máma mi tehdy řekla ´Podívej, taková malá holčička a jak krásně hraje´. Tehdy jsem si řekl, že když to zvládne ženská, zvládnu to i já. A zvládnul jsem to. Zpěv šel s hraním na kytaru ruku v ruce," směje se Ondřej.
"Naši ze mě chtěli mít ekonoma, nebo něco podobného, ale já jsem chtěl zpívat. Dneska, když mi chtějí začít vyčítat, že jsem se stal zpěvákem, zazpívám jim a to je vždycky uklidní." Pro dámy a budoucí potencionální fanynky máme smutnou zprávu - Ondřej je zadaný. "Mám přítelkyni a jsem zamilovaný. Je to jižanský typ," směje se.

Kamila Nývltová

4. května 2008 v 21:19 | Natali

Kategorie 15-24 let

Kamila Nývltová
(Datum narození: 28. 06. 1989)
S vystupováním má Kamila své zkušenosti. S rodinnou kapelou hraje a zpívá po různých akcích. "Jeviště X Factoru se ale bojím. Kamery, stovky lidí, hlavní vysílací čas v televizi - snad to ustojím," obává se.
"Jako malá jsem vůbec neuměla zpívat. Táta s dědou, oba muzikanti, si stěžovali, že nemůžu být jejich dcera a vnučka," směje se Kamila Nývltová. "Můj nelíbivý zpěv se ale najednou stal líbivým a dneska zpívám moc ráda."
Studentka střední průmyslové školy oděvní má jedno velké přání: "Aby můj vztah s přítelem obstál v téhle velké zkoušce, protože to bude hodně náročné." Na opačném pohlaví ji na první pohled zaujmou oči a hned na druhý boty. "Možná jsem divná, ale já se klukům dívám na boty. Musí se mi líbit," přiznává s úsměvem.
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
Kamila NývltováKamila Nývltová

Amanda Bynes

13. dubna 2008 v 13:33 | Naty

Ashley Tisdale

13. dubna 2008 v 13:29 | Naty

Zac Efron

13. dubna 2008 v 13:28 | Naty

Vanessa Anne Hudgens

13. dubna 2008 v 13:24 | Naty

Bob Sinclar - písničky - mp3 - video

28. května 2007 v 18:17 | Naty3

Upravená Hillary

18. května 2007 v 20:30 | Naty3
To se mi moc nepovedlo

Peha

18. února 2007 v 17:48 | Naty3
PEHA se na slovenské hudební scéně objevila v dubnu 1997.
Ve snaze vytvořit novou kapelu se v jedné prešovské zkušebně setkali Katka Knechtová, bubeník Matin Migaš z I.M.T. Smile, klávesista Ďuro Oncko, basák Marek belanský, kytarista Kajo Sivák z prešovské kapely 67-th. Harlem. Chvíli trvalo, než se sehráli a hlavně začali cítit muziku stejně, protože 67-th. Harlem se věnovaly hudbě na pomezí rocku a metalu. Po neúspěšných textařských pokusech z vlastní dílny se rozhodli "zavolat známému" Vladovi Krauszovi. Z této spolupráce vznikly první singly "Ani neviem" a "Nájdeš ma".
PEHA nejdříve spolupracovala s vydavatelstvím Škvrna records se kterým měli Katka a Martin ještě z časů I.T.M. Smile podepsané smlouvy. Škvna records se však věnovalo jiným vydavatelským aktivitám a naděje na vydání alba byly nulové.
Po roce hraní, čekání a psaní písniček se o Peze dozvěděl šéf vydavatelství Sony Music Bonton na Slovensku Robo Sedlák, který kapelu navštívil přímo v bývalém Prešovském krytě CO, kde PEHA zkoušela a snila o albu.
Slovo dalo slovo, demonahrávky, obraz o kapele a výsledkem byl podpis exkluzivní smlouvy na jedno album a přednostní právo na další dvě.
Martin si tehdy splnil další sen - dokončil nahrávací studio, kterému dal název "Perina". Sám ho i v prosinci 1998 pokřtil nahráním písně "On, Ona, Ono", která se objevila na vánoční kompilaci slovenských interpretů "Domáce vianoce".
Koncem ledna 1999 se do rádií dostala písnička "Diaľkové ovládanie", která byla přes dva měsíce nejhranější slovenskou skladbou a stala se nejlepší cestou k debutovému albu. Fero Franko natočil k písničce videoklip, který se natáčel v prešovském trolejbuse za běžného provozu. Další singl "To sa Ti len zdá" byl vypuštěn do světa během pěti hostování na turné kapely "Žena z lesoparku".
Celé léto 1999 strávila PEHA v domácím nahrávacím studiu prací na debutovém albu "Niečo sa chystá" které vyšlo v září 1999.
Album obsahuje všechny singly z předcházejícího období ale i nové skladby, které otextoval kromě Vlada Krausza i Vali Šefčík.
PEHA se stala objevem roku 1999 a natočila videoklip ke skladbě "Diabol-Anjel" který režíroval Miro Bekeč a ve kterém se Katka zatočila na točně prešovského divadla Jonáša Záborského a postupně se ostříhala dohola (východoslovensky "na šidejku").
V květnu - červnu 2000 byla PEHA spolu s kapelou Nocadeň na malém východoslovenském turné a začala připravovat materiál pro druhé studiové album.
Příprava alba ale trvala skoro rok. Už nahrané skladby se předělávali a doplňovali až do stavu který si můžete poslechnout na albu "Krajinou". Deska vyšla na jaře roku 2001. Pod písničky se hudebně podepsali Katka a Kajo, textoval Vlado Krausz a výsledný zvuk je dílem celé kapely, ale hlavně Martina.
Na jaře roku 2001 natočila PEHA ve vlastní režii videoklip pro písničku "Hlava vinná, telo nevinné", která se stala pilotním singlem z alba "Krajinou" a vystřídala tak velmi úspěšný singl "Vaňa plná piraní". Obě písničky se zařadili v roce 2001 mezi 20 nejhranějších skladeb ve slovenském éteru. To se na Slovensku nepodařilo žádné jiné kapele.
Aurel 2001, slovenská obdoba amerického Grammy, dne 8. března 2002, byl ve znamení výrazného úspěchu: Katka Knechtová získala Aurela za nejlepší ženský pěvecký výkon. Katka byla nominována po boku Mariky Gombitovej a Jany Kirschner. Slovenská hudební akademie, tak konečně ocenila talentovanou Katku Knechtovu a dodala kapele obrovskou chuť dále tvořit a koncertovat.
Rok 2003 přinesl v pořadí už třetí album skupiny PEHA s názvem "Experiment", které je dosud asi nejhitovějším albem. Každá skladba z této desky má hitový potenciál a skladby "Naoko spím" a "Lány žltých slnečníc" mají na Pehu výrazně elektronický zvuk. První singl "Naoko spím" se po měsíci hraní v rádiích zařadil mezi nejhranější na Slovensku.
Ve svých 22 letech, které oslavila 14. března, není Katka Knechtová jen interpretkou skupiny PEHA, ale i autorkou písní a spoluautorkou skladeb. Nelze se pak divit názoru mnohých hudebních kritiků že Katka je nejvýraznějším ženským talentem na slovenské hudební scéně.

Ewa Farná -mp3

14. února 2007 v 20:05 | Naty3
Zapadlej Krám
Weekend
Kočk na rozpálený střeše
STÁHNOUT MP3
Bez tebe to zkouším
Klam
Zavři Oči
Jako motýl

Nebojím se
Jen spát

Ewa Farná fotky

14. února 2007 v 19:56 | Naty3
Kliknutím zobrazíte větší formát - Ewa Farna
Kliknutím zobrazíte větší formát - Ewa FarnaKliknutím zobrazíte větší formát - Ewa Farna

Iva Frühlingová

11. února 2007 v 8:57 | Naty3

Iva Frühlingová

Iva se narodila 11.5.1982 v Mostě. Vyrůstala v Litvínově, ale už ve čtrnácti letech odjela do Paříže, kde se věnovala dráze modelky. V sedmnácti podepsala smlouvu s modelingovou agenturou Elite. Později začala zpívat s malou kapelou, objevila ji nahrávací zpolečnost Virgin a sepslaa s Ivou smlouvu. Její první singl Oú tu veux, quand tu veux vyšel v červenci 2002, druhý, La muerte, v květnu 2003. 14. října 2003 vyšlo Ivino první album Litvínov. Singl La muerte se dostal na špičky belgických hitparád a média ji začala srovnávat s Vanessou Paradis. Iva se chce dál věnovat jen hudbě a dráhu modelky už vnímá jen jako zdroj finančních prostředků.

Víly foto

10. února 2007 v 10:18 | Naty3

obrázky víl z lesa

24.9.2006 15:57 | Lesní bytosti

Olsenky -fotografie

10. února 2007 v 10:17 | Naty3

Olsenky -životopis

10. února 2007 v 10:15 | Naty3

Životopis Olsenek

Patří k nejvýznamnějším obchodnicím Spojených Států.
Natočily více filmů než Brad Pitt.
Výše jejich bankovního konta přesahuje částku 100 miliónů dolarů.
Jejich oficiální webová stránka je nejnavštěvovanější web v USA.
A ony o sobě tvrdí, že jsou naprosto normální�
Řeč je o dvojčatech Mary-Kate a Ashley Olsen.
13.6. 1986 se v Sherman Oaks v Kalifornii bývalé baletce Jarnette a hypotéčnímu makléři Davidovi narodila dvojčátka - holčičky. Tu o 2 minuty starší pojmenovali Ashley Fuller a mladší Mary-Kate.
Jejich kariéra začala už v roce 1987. Když jim bylo právě 9 měsíců, jejich mamka s nimi navštívila konkurz na roli Michelle Tanner do nového seriálu "Full House". MKA roli získaly hlavně proto, že tenkrát jako jediná mimča na konkurzu režisérovi v náručí neplakaly. Seriál byl velmi úspěšný, dvojčata Olsenovi proslavil a točil se do jejich 8 let. Jejich nejrannější dětství s nimi prožila celá jedna generace - jejich první slova, krůčky, všechno bylo spojeno se seriálem "Full House".
Ještě během seriálu Mary-Kate a Ashley publikovaly své první knížky, videa a natočily své první televizní filmy "To Grandmother's House We Go" (Jedeme k babičce) a "Double, Double Toil and Trpuble" (Trable, Trable, Tuplem Trable).
V létě 1995 seriál "Full House" skončil, v té době se už rozběhla společnost Dualstar Entertainment Group a pod značkou "mary-kate and ashley" se prodávaly všechny produkty MKA Olsen.
Na podzim 1995 Olsenky natočily další dva filmy - "How The West Was Fun" (Jak byl dobyt západ) a "It Takes Two" (Malé dohazovačky). Krátce poté MKA vydaly dvě video série "Adventures of Mary-Kate and Ashley" a "You are invited to Mary-Kate and Ashley's Party".
Rok 1996 byl pro desetileté Olsenky těžký - jejich rodiče se rozvedli a jejich otec se za několik měsíců znovu oženil. Dvojčata žila s svým starším bratrem Trentem a mladší sestrou Elizabeth u matky.
V letech 1996-1997 to vypadalo, že i po mimořádném úspěchu seriálu "Full House" a filmu "It Takes Two", jejich dětská sláva vyhasíná. V tomto období se MKA soustředily především na rodinu, školu a vydávání CD.
Mary-Kate a Ashley překonaly těžké období svého života a v roce 1998 natočily film "Billboard Dad" (Táta z plakátu) a odstartovaly svůj druhý seriál "Two of a Kind".
V období let 1999-2003 natočily 8 filmů : 1999 - "Passport To Paris"(Výlet do Paříže), "Switching Goals"(Gólová výměna); 2000 - "Our Lips Are Sealed" (Sestry v akci); 2001 - "Winning London" (Sestry v Londýně), "Holiday In The Sun" (Prázdniny na Bahamách); 2002 - "Getting There" (První jízda); "When In Rome" (Výlet do Říma); 2003 - "The Challenge". Mezitím stihly vytvářet svůj třetí seriál "So Little Time".
V 17-ti natočily zatím svůj poslední film "New York Minute" (Jeden Den v New Yorku). Od té doby už také nechtějí být známy jako "Olsen twins", ale chtějí být nazývány svými křestními jmény.
V roce 2001 MKA Olsen začaly pod značkou "mary-kateandashley" vyrábět i svou vlastní kolekci módního oblečení a doplňků. V současné době se pod značkou "mary-kateandashley" prodává téměř všechno na co si jenom vzpomenete - kosmetika, oblečení, doplňky, CD, DVD, knížky, nábytek, panenky, kalendáře, plakáty, videohry atd Roční obrat společnosti Dualstar Entertainment Group přesahuje 1 miliardu dolarů.
Mary-Kate Olsen si v roce 2004 prošla anorexií, léto strávila na léčebné klinice v Utahu.
Jako nejmladší herečky Hollywoodu získaly svou Hvězdu na Chodníku Slávy.
Od podzimu 2004 Mary-Kate a Ashley bydlí v New Yorku a navštěvují New York University (MK - fotografie, Ash - módní návrhářství) a v nejbližší době se chtějí soustředit především na studium.
Plány na další společný film zatím nejsou známy, ale Ashley bude pravděpodobně hrát sama v novém filmu bez Mary-Kate (natáčet by se mělo cca v druhé polovině roku 2005 nebo v první polovině roku 2006 - podrobnější informace také nejsou dosud známy).

Olsenky

10. února 2007 v 10:14 | Naty3

:o) Olsenky

krasny :o)

20.3.2006 17:17 | kacka | :o) Olsenky Počet komentářů: 61

Podpisy

20.3.2006 17:14 | kacka | :o) Olsenky

Spolecne foto

20.3.2006 17:13 | kacka | :o) Olsenky

Ewa Farna

31. prosince 2006 v 14:54 | Naty3
EWA FARNA
Foto ewa-farna-1160821691.jpg - Ewa Farná
Foto ewa-farna-4.4916897931112E+17.jpg - Ewa Farná
Foto ewa-farna-6.7375340976478E+17.jpg - Ewa Farná
Foto ewa-farna-6.7375346896669E+17.jpg - Ewa Farná
Foto ewa-farna-3.368767054628E+17.jpg - Ewa Farná
ŽIVOTOPIS
Datum narození: 12.8. 1993 v Třinci
Oblíbená music: Kelly Klarkson, Simple plan, Pink
Záliby: závodní lyžování za Ski Beskyd Velká Rača
Objevena: producentem Leškem Wronkou v nějaké televizní soutěži
Pro ni největší úspěch (zatím) byl to, že se zúčastnila a poté i vyhrála polskou televizní soutěž ,,Šance na úspěch"
Rozhodně chce být originální a nechce nikoho kopírovat a nesnáší playback! Chce zpívat naživo...

HILLARY DUFF

19. prosince 2006 v 14:57 | Naty3

Grafika -Hilary Duff

17. prosince 2006 v 12:08 | Naty3
GRAFIKA
//<![CDATA[ //]]> TOPlist

Hillary Duff-fotografie z Filmu Moderní Popelka

17. prosince 2006 v 12:02 | Naty3
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Nahraďte ztracený střevíček mobilním telefonem a předměstí LA se může stát královstvím za devatero horami.
Seznamte se se studentkou Sam (Hilary Duff), která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu (Chad Michael Murray), se kterým se má konečně setkat na halowenském plese.
Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu.| Moderní popelka
 
 

Reklama